Puhoksen koulun henkilökunta_alasivun pääkuva

Sisältöjulkaisija

Seija Rosti

Hutsin ja Puhoksen koulujen toiminnasta vastava rehtori
 040 105 1136
seija.rosti@edu.kitee.fi
Hutsintie 4, 82500 Kitee

Jaana Haverinen

luokanopettaja
 050 448 5170
jaana.haverinen@edu.kitee.fi
Kartanontie 5, 82430 Puhos

Henri Litmanen

valmistavan opetuksen opettaja
 040 105 1115
henri.litmanen@edu.kitee.fi
Kartanontie 5, 82430 Puhos

Minna Nevalainen

erityisopettaja
 040 105 1035
minna.nevalainen@edu.kitee.fi
Kartanontie 5, 82430 Puhos

Eero Pulkkinen

luokanopettaja
 050 441 6821
eero.pulkkinen@edu.kitee.fi
Kartanontie 5, 82430 Puhos

Olli-Heikki Toropainen

luokanopettaja
 050 448 5165
olli.h.toropainen@edu.kitee.fi
Kartanontie 5, 82430 Puhos

Muu henkilökunta

Muu henkilökunta

Koulunkäyntiohjaajat

Heikkinen Anna-Kaisa

Pirinen Emilia

Pirinen Sari

Toivanen Maarit

PTV-sisältö

Otsikko: Ajankohtaista

AJANKOHTAISTA

Otsikko: Yhteystiedot

    YHTEYSTIEDOT

PTV-sisältö

Sivu arviointi ja palaute