Johtoryhmä

Johtoryhmä selostusteksti

Johtoryhmän kokoonpano

Johtoryhmään kuuluvat kaupunginjohtaja, palvelukeskusten toimialajohtajat ja henkilöstön edustaja.
Kiteen kaupungin johtoryhmä kokoontuu pääsääntöisesti perjantaiaamuisin.

Sisältöjulkaisija

Eeva-Liisa Auvinen

kaupunginjohtaja
 040 105 1001
eeva-liisa.auvinen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Minna Kuusela-Hurskainen

Talousjohtaja
 040 105 2002
minna.kuusela-hurskainen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Pekka Hirvonen

sivistysjohtaja
 040 105 1137
pekka.hirvonen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Kari Siponen

tekninen johtaja
 040 105 1201
kari.siponen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Teppo Koskinen

Hallintopäällikkö
 040 105 1012
teppo.koskinen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Eeva Tenhonen

hallintosihteeri
 040 105 1311
eeva.tenhonen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Henkilöstön edustaja vuonna 2020

Niilo Hirvonen

Juko pääluottamusmies, apulaisrehtori
 040 105 1118
niilo.hirvonen@kitee.fi
Koulutie 3, 82500 Kitee

Otsikko: Ajankohtaista

AJANKOHTAISTA

Otsikko: Yhteystiedot

   YHTEYSTIEDOT

PTV-sisältö

Sivu arviointi ja palaute