Johtoryhmä

Johtoryhmä selostusteksti

Johtoryhmän kokoonpano

Johtoryhmään kuuluvat kaupunginjohtaja, palvelukeskusten toimialajohtajat ja henkilöstön edustaja.
Kiteen kaupungin johtoryhmä kokoontuu pääsääntöisesti perjantaiaamuisin.

Sisältöjulkaisija

Pekka Hirvonen

kaupunginjohtaja
 040 105 1001
pekka.hirvonen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Pasi Lamminluoto

Hallintopäällikkö
 040 105 1012
pasi.lamminluoto@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Juha Vuorela

vs. talousjohtaja
 040 105 2002
juha.vuorela@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Matias Valoaho

sivistysjohtaja
 040 105 1137
matias.valoaho@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Kari Siponen

tekninen johtaja
 040 105 1201
kari.siponen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Eeva Tenhonen

henkilöstösihteeri
 040 105 1311
eeva.tenhonen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Henkilöstön edustaja vuonna 2020

Satu Juntunen

johdon sihteeri
 040 105 1015
satu.juntunen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Otsikko: Ajankohtaista

AJANKOHTAISTA

Otsikko: Yhteystiedot

    YHTEYSTIEDOT

PTV-sisältö

Sivu arviointi ja palaute