Hutsin koulun henkilökunta

Hutsin koulun henkilökunta

Hutsin koulun henkilökunta

Koulussamme on 6 päätoimista luokanopettajaa, kielten opettaja, erityisopettaja sekä 4 koulunkäyntiohjaajaa. Meillä on yksi yhteinen tuntiopettaja Puhoksen koulun kanssa.

 

Sisältöjulkaisija

Ari Hakulinen

luokanopettaja
050 441 6821
ari.hakulinen@edu.kitee.fi
Hutsintie 4, 82500 Kitee

Anna-Maija Tikkanen

luokanopettaja
050 382 7483
anna-maija.tikkanen@edu.kitee.fi
Hutsintie 4, 82500 Kitee

Eine Taskula

luokanopettaja
050 462 2881
eine.taskula@edu.kitee.fi
Hutsintie 4, 82500 Kitee

Leena Suomalainen

erityisopettaja
040 105 1163
leena.suomalainen@edu.kitee.fi
Hutsintie 4, 82500 Kitee

Sari Kaustio

kielten opettaja
050 441 6029
sari.kaustio@edu.kitee.fi
Hutsintie 4, 82500 Kitee

Anne Juvonen

luokanopettaja
050 441 7029
anne.juvonen@edu.kitee.fi
Hutsintie 4, 82500 Kitee

PTV-sisältö

Otsikko: Ajankohtaista

AJANKOHTAISTA

Otsikko: Yhteystiedot

   YHTEYSTIEDOT

PTV-sisältö

Sivu arviointi ja palaute