Tekninen keskus alasivun pääkuva

Tekninen keskus

Tekninen keskus

Teknisen keskuksen palveluita ovat

  • teknisen toimen hallinto
  • siivous- ja ruokapalvelut
  • toimitilapalvelut
  • kuntatekniikka (mm. liikenneväylät, yksityistiet, jätehuolto, maa- ja vesialueet, vesi- ja viemärihuolto)
  • rakennusvalvonta
  • ympäristönsuojelu

Toimitilapalveluiden kiinteistösihteerin palveluajat ma, ke ja to kello 9.00 - 11.00 ja 12.00 - 15.00. Asiakaspalvelu on kiinni tiistaina ja perjantaina. Varaathan ajan etukäteen sähköpostitse paivi.hakkinen@kitee.fi 

Palautetta tekniselle keskukselle voit antaa Karttapalautepalvelun kautta: 
Jätä palautetta täältä

 

Kaikki henkilöstön yhteystiedot löydät yhteystietohausta.

Helpnet yhteystietojen haku

PTV-sisältö

Otsikko: Ajankohtaista

AJANKOHTAISTA

Otsikko: Yhteystiedot

    YHTEYSTIEDOT

Sisältöjulkaisija

Kari Siponen

tekninen johtaja
 040 105 1201
kari.siponen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Jaana Kuittinen

siivous- ja ruokapalvelupäällikkö
 040 105 1214
jaana.kuittinen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Mika Niskanen

Kuntatekniikan päällikkö
 040 105 1204
mika.niskanen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Ari Jumppanen

toimitilapäällikkö
 040 105 1210
ari.jumppanen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Marjo Tikka

vs. ympäristöpäällikkö
 040 105 1304
marjo.tikka@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Henri Asikainen

rakennustarkastaja
 040 105 1217
henri.asikainen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

PTV-sisältö

Sivu arviointi ja palaute