Tekninen keskus alasivun pääkuva

Tekninen keskus

Tekninen keskus

Teknisen keskuksen palveluita ovat

  • teknisen toimen hallinto
  • siivous- ja ruokapalvelut
  • toimitilapalvelut
  • kuntatekniikka (mm. liikenneväylät, yksityistiet, jätehuolto, maa- ja vesialueet, vesi- ja viemärihuolto)
  • rakennusvalvonta
  • ympäristönsuojelu

 

Kaikki henkilöstön yhteystiedot löydät yhteystietohausta.

Helpnet yhteystietojen haku

PTV-sisältö

Otsikko: Ajankohtaista

AJANKOHTAISTA

Otsikko: Yhteystiedot

    YHTEYSTIEDOT

Sisältöjulkaisija

Kari Siponen

tekninen johtaja
 040 105 1201
kari.siponen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Teknisen johtajan palveluajat 19.4. - 30.6.2021

Puhos (Puhoshalli, Teollisuustie 17, 82430 Kitee):
Maanantaisin klo. 8.15–10.30
Tiistaisin klo. 8.15–10.30
Kesälahti (Kesälahtitalo, Pyhäjärventie 2, 59800 Kesälahti)
Keskiviikko 21.4.2021 klo. 13.00–15.00
Keskiviikko 12.5.2021 klo. 13.00–15.00
Keskiviikko 26.5.2021 klo. 13.00–15.00
Keskiviikko 9.6.2021 klo. 13.00–15.00
Keskiviikko 23.6.2021 klo. 13.00–15.00
Kitee (Kaupungintalo, Kiteentie 25, 82500 Kitee)
Maanantaisin klo. 13.00–15.00

Jaana Kuittinen

siivous- ja ruokapalvelupäällikkö
 040 105 1214
jaana.kuittinen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Mika Niskanen

Kuntatekniikan päällikkö
 040 105 1204
mika.niskanen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Tuire Tapanen

ympäristöpäällikkö
 040 105 1304
tuire.tapanen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Ari Jumppanen

rakennuttajainsinööri
 040 105 1210
ari.jumppanen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Henri Asikainen

rakennustarkastaja
 040 105 1217
henri.asikainen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

PTV-sisältö

Sivu arviointi ja palaute