Kesälahden koulun henkilökunta

Otsikko: Yhteystiedot

    YHTEYSTIEDOT

Sisältöjulkaisija

Miika Kräkin

Kesälahden koulun toiminnasta vastaava rehtori
 040 105 2204
miika.krakin@edu.kitee.fi
Pyhäjärventie 3, 59800 Kesälahti

Heini Multanen

koulusihteeri
 040 105 2104
heini.multanen@kitee.fi
Pyhäjärventie 3, 59800 Kesälahti

Kati Haverinen

luokanopettaja
 040 105 1052
kati.haverinen@edu.kitee.fi
Pyhäjärventie 6, 59800 Kesälahti

Helmi Hämäläinen

luokanopettaja
 040 105 2117
helmi.hamalainen@edu.kitee.fi
Pyhäjärventie 6, 59800 Kesälahti

Tarja Karjalainen

aineenopettaja
 050 442 2872
tarja.karjalainen@edu.kitee.fi
Pyhäjärventie 3, 59800 Kesälahti

Leila Luukkainen

luokanopettaja
 040 105 2121
leila.luukkainen@edu.kitee.fi
Pyhäjärventie 6, 59800 Kesälahti

Eppe Marjamaa

erityisopettaja
 040 105 1302
eila.marjamaa@edu.kitee.fi
Pyhäjärventie 6, 59800 Kesälahti

Jaana Muhonen

luokanopettaja
 040 105 2109
jaana.muhonen@edu.kitee.fi
Pyhäjärventie 6, 59800 Kesälahti

Anna Nousiainen

luokanopettaja/vastuuopettaja
 040 105 2106
anna.nousiainen@edu.kitee.fi
Pyhäjärventie 6, 59800 Kesälahti

Sisko Nousiainen

perusopetuksen luokanopettaja
 040 105 1121
sisko.nousiainen@edu.kitee.fi
Pyhäjärventie 6, 59800 Kesälahti

Jorma Palo

työsuojeluasiamies, lehtori
 040 105 0446
jorma.palo@edu.kitee.fi
Pyhäjärventie 3, 59800 Kesälahti

Tarja Puumalainen

lehtori
 040 105 2122
tarja.puumalainen@edu.kitee.fi
Koulutie 3 D, 82500 Kitee

Hanna Rotinen

aineenopettaja
 040 105 2107
hanna.rotinen@edu.kitee.fi
Pyhäjärventie 6, 59800 Kesälahti

Elina Vasarainen

päätoiminen tuntiopettaja
 050 311 0597
elina.vasarainen@edu.kitee.fi
Pyhäjärventie 3, 59800 Kesälahti

Kirsi Vuomajoki

lehtori
 050 536 4427
kirsi.vuomajoki@edu.joensuu.fi
Pyhäjärventie 3, 59800 Kesälahti

Muu henkilökunta

Muu henkilökunta

Valmistava opetus

Berg Inna               040 105 1050

Pennanen Lea       050 476 0676

 

 

Ohjaajat

Ikonen Ann-Mari     040 564 7956

Kapanen Tiina        050 575 4357

Laatikainen Sanni   050 560 6789

Laukkanen Mari      040 105 0311

Luukkainen Irina     040 105 2105 (valmistava opetus)

 

 

 

 

 

 

 

PTV-sisältö

Otsikko: Ajankohtaista

AJANKOHTAISTA

Sisältöjulkaisija

PTV-sisältö

Sivu arviointi ja palaute