Hallintokeskus alasivun pääkuva

Hallintokeskus

Hallintokeskus

Hallintokeskuksen palveluita ovat

  • hallintopalvelut
  • luottamushenkilöhallinto
  • vaalit
  • maaseutupalvelut
  • henkilöstöpalvelut
  • kehittämis- ja omistajaohjauspalvelut (ml. viestintä)
  • elinkeinoelämän kehittäminen
  • kaavoitus- ja maankäyttö
  • asuntopalvelut ja isännöinti

Keskeisimmät yhteystiedot löydät oikeasta reunasta.

Kaikki henkilöstön yhteystiedot löydät yhteystietohausta.

Helpnet yhteystietojen haku

PTV-sisältö

Otsikko: Ajankohtaista

AJANKOHTAISTA

Otsikko: Yhteystiedot

    YHTEYSTIEDOT

Sisältöjulkaisija

Minna Kuusela-Hurskainen

Talousjohtaja
 040 105 2002
minna.kuusela-hurskainen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Teppo Koskinen

Hallintopäällikkö
 040 105 1012
teppo.koskinen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Mikko Heickell

elinkeinopäällikkö
 040 105 1308
mikko.heickell@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Katja Turtiainen

maaseutupäällikkö
 040 105 1013
katja.turtiainen@kitee.fi
Keisarinkuja 10 A, 82500 Kitee

Tarja Hakulinen

työllisyyskoordinaattori
 040 105 1018
tarja.hakulinen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Eeva Tenhonen

hallintosihteeri
 040 105 1311
eeva.tenhonen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

PTV-sisältö

Sivu arviointi ja palaute