Johtoryhmä

Johtoryhmä selostusteksti

Johtoryhmän kokoonpano

Johtoryhmään kuuluvat kaupunginjohtaja, palvelukeskusten toimialajohtajat ja henkilöstön edustaja.
Kiteen kaupungin johtoryhmä kokoontuu pääsääntöisesti perjantaiaamuisin.

Sisältöjulkaisija

Eeva-Liisa Auvinen

kaupunginjohtaja
040 105 1001
eeva-liisa.auvinen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Kaisa Kolu

vs. talous- ja hallintojohtaja
040 105 2002
kaisa.kolu@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Pekka Hirvonen

sivistysjohtaja
040 105 1137
pekka.hirvonen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Kari Siponen

tekninen johtaja
040 105 1201
kari.siponen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Henkilöstön edustaja vuonna 2018

Marketta Lintinen

ympäristöpäällikkö
040 105 1216
marketta.lintinen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Otsikko: Ajankohtaista

AJANKOHTAISTA

Otsikko: Yhteystiedot

   YHTEYSTIEDOT

Sisältöjulkaisija

Johtoryhmän sihteeri

Satu Juntunen

johdon sihteeri
040 105 1015
satu.juntunen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

Henkilöstöasioita käsiteltäessä:

Eeva Tenhonen

hallintosihteeri
040 105 1311
eeva.tenhonen@kitee.fi
Kiteentie 25, 82500 Kitee

PTV-sisältö

Sivu arviointi ja palaute